Wyszukiwarka
Logowanie
   PamiÄ™taj mnie
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Wiedźmin - Ciri dobrym materiałem na grę zdaniem scenarzysty
Serwis VG247 przeprowadziÅ‚ wywiad z Jakubem SzamaÅ‚kiem – scenarzystÄ… Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Deweloper przyznaÅ‚, że jednym z najwiÄ™kszych żali zespoÅ‚u powiÄ…zanych z Dzikim Gonem byÅ‚ fakt, że nie poÅ›wiÄ™cono wiÄ™cej czasu na przedstawienie historii Ciri.

Å»aÅ‚ujÄ™, że nie udaÅ‚o nam siÄ™ poÅ›wiÄ™cić trochÄ™ wiÄ™cej uwagi przeszÅ‚oÅ›ci Ciri. Ona jest tak niesamowicie bogatÄ… i zÅ‚ożonÄ… postaciÄ…. Z oczywistych powodów – cóż, nie ma jej prawie przez dwie trzecie gry – nie dostaÅ‚a tyle czasu ekranowego, ile my, scenarzyÅ›ci, byÅ›my chcieli. Ale może do tego wrócimy w przyszÅ‚oÅ›ci – powiedziaÅ‚ Jakub SzamaÅ‚ek.

Dziennikarz zapytaÅ‚ pracownika CD Projekt RED, czy ten rozpatrywaÅ‚ kontynuowanie serii Wiedźmin z Ciri w roli głównej bohaterki. Deweloper zareagowaÅ‚ na to pytanie w dość oryginalny sposób – pytajÄ…c dziennikarza, czy chciaÅ‚by zagrać w takÄ… produkcjÄ™.

Ciekawe pytanie. Czy chciałbyś zagrać w grę, w której Ciri byłaby główną bohaterką? - dopytywał.

WyglÄ…da na to, że stworzenie Wiedźmina 4, w którym to Ciri graÅ‚aby główne skrzypce – a przynajmniej odgrywaÅ‚a ważnÄ… rolÄ™ – jest jednym ze scenariuszy rozpatrywanych przez najwiÄ™kszÄ… polskÄ… firmÄ™ deweloperskÄ…. To zresztÄ… nie pierwszy raz, kiedy ta koncepcja siÄ™ pojawia.

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2020-05-19 16:27:12
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow